Strona główna1 » Listwy przypodłogowe Poznań
Kontakt
  • FPHU EDKO
    ul. Trakt Lubelski 195
    04-667 Warszawa
  • E-mail:sklep@ilistwy.pl
  • Telefon+ 48 504 085 522
  • Godziny działania sklepuOdbiór osobisty 8-17, sklep internetowy 24h/na dobę
  • NIP: 521-032-53-43
Systemy płatności
  • Przelewy24
Allegro

Zapraszamy na nasze aukcje nick: ilistwy_pl

Dostawa
Na terenie Warszawy przy zamówieniach powyżej: 1200 zł

alt
 

Listwy przypodłogowe Poznań

Estetyczne i dobrej jakości listwy są obowiązkowym elementem wyposażenia mieszkania każdej osoby, która ceni sobie dbałość także w najdrobniejszych szczegółach. Wszelkie te wymagania spełniają listwy przypodłogowe MDF. Poznań jako stolica Wielkopolski charakteryzuje się dość dużym współczynnikiem zamieszkania, dlatego i zapotrzebowanie na listwy przypodłogowe w Poznaniu jest spore. Oferowane przez nas produkty wyróżniają się natomiast wyjątkowym designem, jakością wykonania i dużą różnorodnością.
 

Listwy przypodłogowe białe MDF - Poznań

 

Sprawdź nasze najlepsze produkty


Mnogość fasonów dostępnych listew sprawia, że każdy szukający wyjątkowego rozwiązania do swojego wnętrza ma szansę na znalezienie go u nas. Listwy przypodłogowe dostępne są zarówno w minimalistycznej, gładkiej formie, jak i bardziej ozdobnej - posiadające pewne wyżłobienia czy inny kąt od standardowego. W ofercie znaleźć można produkty, które rozszerzają się ku dołowi, tworząc ze ścianą niemal integralną część. Przejście między tymi płaszczyznami jest wtedy niezwykle płynne. Posiadamy także listwy angielskie, które są zdecydowanie bardziej zdobione, jednak wszystko to zamyka się w granicach znakomitego stylu i skrupulatnie opracowanej budowy wraz z designem.
 

Sprawdzą się one do wnętrz, które charakteryzują się elegancją w połączeniu z ograniczonymi środkami przekazu. Biel ta doskonale wykańcza różne aranżacje. W naszej ofercie znajduję się tzw. grube listwy, które są swego rodzaju toporniejsze, czy to pod względem szerokości, czy wysokości. Nie znaczy to jednak, że nie posiadamy wysokich i niezwykle cienkich listew, które niezwykle wyróżniają się swoją smukłością. Wybór dobrej jakościowo listwy pozwoli na cieszenie się doskonałym stylem i designem w mieszkaniu przez bardzo długi czas. Za sprawą wielokrotnego pokrycia lakierem poliuretanowym zyskują one niezwykłą trwałość, a także dużą odporność na wilgoć, a także wysokie temperatury. Sprawia to, że będą się one znakomicie sprawdzały w całym mieszkaniu, zachowując przy tym spójność aranżacji. Posiadamy również wszelkie narożniki i zakończenia listew, a także słupki narożne wykończeniowe.
 

Wszelkie te listwy przypodłogowe białe, w Poznaniu nabyć można u nas bez żadnego problemu. Przejawiają one niezwykle wysoką jakość, a także trwałość na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne czy zarysowania. Oprócz tego są odporne na wszelkiego rodzaju płyny rozlewane na podłodze, chroniąc tym samym ściany. Są odporne na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne, a także wilgoć budowlaną. Ich stabilność jest zauważalna już na pierwszy rzut oka, idealnie przylegają od ściany, nadając tym samym niezwykle dokładny i nieskazitelny wydźwięk całemu wnętrzu.
 

Poznaj nasze listwy przypodłogowe LED


Sklep w Poznaniu - listwy przypodłogowe

 

W zakresie oferowanych przez nas produktów znajdują się zarówno nowoczesne, jak i bardziej klasyczne produkty. Wysokiej jakości listwy MDF oraz polistyrenu znaleźć można u nas w bardzo przystępnych cenach. Ich montaż nie jest bardzo skomplikowany, dlatego nie powinien on sprawić trudności. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży stolarskiej, dlatego w razie pojawienia się jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.


Działamy również w takich miastach jak: 

 

Lublin ToruńWrocław
Przejdź do strony głównej