Strona główna1 » Środki do Pielęgnacji Podłóg
Kontakt
  • FPHU EDKO
    ul. Trakt Lubelski 195
    04-667 Warszawa
  • E-mail:sklep@ilistwy.pl
  • Telefon+ 48 504 085 522
  • Godziny działania sklepuOdbiór osobisty 8-17, sklep internetowy 24h/na dobę
  • NIP: 521-032-53-43
Systemy płatności
  • Przelewy24
Allegro

Zapraszamy na nasze aukcje nick: ilistwy_pl

Dostawa
Na terenie Warszawy przy zamówieniach powyżej: 1200 zł

alt
 

Środki do Pielęgnacji Podłóg

Środki do Pielęgnacji Podłóg Inwestując w dom czy mieszkanie zakładamy, że będziemy jak najdłużej cieszyć się świeżym wyglądem instalacji. Materiały, których użyjemy, są jednak eksploatowane od początku ich wykorzystania. Prowadzi to do naturalnego zużycia, zmatowienia podłóg, odprysków farby i zarysowań na meblach. O ile nie jesteśmy w stanie całkowicie uchronić naszego dobytku przed upływem czasu, o tyle możemy podjąć kroki, aby zminimalizować straty. Podstawę stanowi stosowanie odpowiednio dobranych środków konserwujących i czyszczących.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Jak dobrać odpowiednie środki do mycia podłóg?

Wybierając, czym będziemy czyścić naszą podłogę, powinniśmy w pierwszej kolejności kierować się materiałem, z którego zrobiona jest posadzka. Inny skład i właściwości będą miały środki do pielęgnacji podłóg drewnianych niż do podłóg winylowych. Mają one za zadanie nawilżać drewno oraz chronić je przed działaniem temperatury. Nie chcemy, aby nasza podłoga nadmiernie chłonęła wilgoć i pęczniała ani aby pod wpływem wysokich temperatur schła i pękała. Nasz sklep oferuje specjalistyczne środki do podłóg drewnianych, które nie są tym samym co produkty do paneli. Należy zwrócić uwagę, czy masz do czynienia w swoim domu z parkietem tylko pokrytym lakierem, czy też klepki są woskowane. W zależności od tego należy stosować inny rodzaj pielęgnacji.
 

Środki do usuwania mocnych zabrudzeń podłogi

W kategorii środków do mycia podłóg możesz znaleźć preparaty dedykowane do codziennego stosowania po to, aby odświeżyć parkiet, pozbyć się kurzu czy też usunąć świeże zabrudzenie. Przynależą do niej również płyny, które pozwalają na usunięcie już dawno powstałych zabrudzeń, które być może były przez Ciebie uznawane za nie do usunięcia. Może okazać się, że w dobrej cenie uratujesz swoją podłogę i będziesz mógł wreszcie zrezygnować z dywanika, który miał wcześniej mimochodem zasłaniać właśnie jedno z większych zabrudzeń. Jeśli Twoja podłoga była olejowana przez rzemieślnika, w celu utrzymania dobrego efektu należy używać dedykowanego środka. Opinie klientów świadczą o tym, że dobór dopasowanego preparatu może uchronić przed zbyt szybkim ścieraniem się parkietu i utratą blasku.
 

Pielęgnacja paneli w domu i mieszkaniu

Panele podłogowe to bardzo rozległe pojęcie. Kryje w sobie wachlarz produktów o bardzo różnej jakości oraz specyficznym dla modelu składzie. Jeśli wynajmujesz mieszkanie, w którym zamontowano odpowiedniki paneli, możesz wizualnie poprawić stan podłogi stosując środki do pielęgnacji paneli podłogowych. Mają one za zadanie stworzyć ochronną warstwę na całej powierzchni, co chroni przed drobnymi zarysowaniami, które mogą powstać na skutek chodzenia w butach z twardą podeszwą czy przesuwania mebli bez podnoszenia. Jeśli dodatkowo zostanie zastosowany płyn do mycia paneli, odzyskają one swój pierwotny blask i będą wyglądać na mniej zużyte. 
Produkty do czyszczenia podłóg, w tym szczególnie środki do mycia paneli podłogowych oraz konserwacji podłóg drewnianych zapewniają mniejsze zużywanie się materiału oraz sprawiają, że podłoga po prostu lepiej się prezentuje. Produkt dobrany do materiału da w tym aspekcie najlepsze efekty.